Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Jiná tvář herců ze Star Treku, aneb co se chystá [VIDEO]

pá 14. ledna 2011      autor: little borg      přečteno: 7276x      komentáře: 1

francouzský plakát filmu Thor Poslední dosud natočený film Star Trek nastartoval kariéru mnohým hercům. Jedním z nich je i Australan Chris Hemsworth, který si v jedenáctém celovečerním vesmírném dobrodružství střihnul roli George Kirka, otce legendárního Jima. Jak mnozí víte, do kin se chystá komiksová adaptace s prostým názvem Thor, v tomto snímku má Chris hlavní roli. A my už se můžeme kochat prvním mezinárodním plakátem (viz přiložený obrázek), na kterém je Thor v plné kráse. Film má premiéru 27. 4. 2011.

Komu se nelení, tomu se zelení. To platí i o Karlu Urbanovi alias mladém doktoru Leonardu McCoyovi. Tentokrát ale uniformu Hvězdné flotily vyměnil za poněkud ostřejší hadry. Přikládáme trailer na chystaný film Priest:

Zdroj: TrekWeb.com
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: pá 14. ledna 2011
přečteno: 7276x
komentáře: 1
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG