Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Kadet Kemp 2008 - Den první

čt 8. května 2008      autor: Lina      přečteno: 6164x      komentáře: 0

kadet kemp 2008 - věšení vlajek Vážení čtenáři, je tady čtvrtek, státní svátek. Tímto dnem, v 18:00, byl oficiálně zahájen Kadet Kemp 2008. Kadeti byli nastoupeni v plném počtu a zhlédli slavnostní zahájení a vytažení vlajek Akademie Hvězdné flotily a Spojené federace planet. Tyto odvážné muže a ženy čekají tři dny plné dobrodružství a testování vlastních sil - od běžného chystání ohně na táborák až po komplikované mise v terénu.

Naše letošní hurá akce odstartovala pro organizátory již ve středeční podvečer. Šest nás mělo dle původního rozvrhu odjíždět kolem šesté hodiny odpolední na nákup. Plán nám však (jak nečekaně) překazila pražská dopravní situace. Do obchoďáku jsme se dostali až v osm a s dvěma přetékajícími košíky odcházeli po deváté hodině. Několikrát jsme si vynadali, že nikdo z nás nemá foťák (ani Omi!) a nemůžeme tak zdokumentovat dvě pořádně naložená auta. O něco později se nám podařilo vyrazit, vyhnout se další dopravní špičce a nabrat směr Sázava.

Chatičková osada nás přivítala zahalená do tmy. Lore to však rychle napravil, my mohli obhlédnout terén, a co hlavně - uvařit si večeři! Spokojení jsme byli i s pytlíkovou hrachovkou, neboť na jiné složitosti nám již nezbývalo sil. A to jsme měli tolik úkolů, co se musely připravit na druhý den... Inu, po půlnoci jsme usoudili, že raději spát hned a připravovat ráno.

Čtvrtek
Dobré ráno v půl osmé nám měl připravit natažený budík. Žel Bohu, ten se rozhodl, že dneska nepracuje (respetive ho večer nikdo nenatáhl...ehmm). Jeho úkol na svá bedra vzal naštěstí Omi a tak jsme měli dost času vyklidit jídelnu, navařit čaj, polepit všechny sloupy v okolí, připravit umývárky a prostě všechny nezbytnosti, které by mohli kadeti potřebovat.

Kadet kemp 2008 - zamotané ruce Kolem poledne se začal vařit oběd a doufalo se, že Samuel dorazí včas, aby ho zvládl dokončit. Místo něj se však ze směru od nádraží jako první objevil Praotec Trekkie. Bendiho skupina však i se Samuelem a Bedraz dorazila taky včas a tak bylo jídlo zachráněno a už nic nebránilo radostnému očekávání ostatních. Postupně se kemp zaplnil všemi očekávanými a nastal čas prvních kolektivních her na seznámení - pantonimicky se například kadeti snažili všem ukázat, proč a s jakým cílem se ke Flotile dali. Netřeba dodávat, že svádění vnadných mimozemšťanek bylo na prvních příčkách žebříčku. :-) Zbývalo pak jen ono slavnostní zahájení...

Kadet kemp 2008 nástup Slavnostní ceremoniál zahájili asistenti a instruktoři, kteří slavnostně přinesli vlajky a vyvěsili je na stožár. Vedoucí tábora Darkknight zahájil kemp a pronesl ke kadetům pár instrukcí, jak bude kemp probíhat a co se bude dít. K organizačním záležitostem, jako nepadat do jímky apod., se vyjádřil Lore. Představil i všechny instruktory a jejich pomocníky.

KEMP BYL ZAHÁJEN!

PS.: Hurá na buřty! A třeba vám se s tam s vaším problémem pořadí i známý "inventář" Akademie, zahradník Bootshby.

Tyto rozsynchronizované obvody byly součástí odznáčku Chakotay - rozstříštěný v čase.

poručík Lina
autor: Lina
vydáno: čt 8. května 2008
přečteno: 6164x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Související články:

Výprava Trekkies do Středozemě  -  pá 14. května 2010
Informace pro účastníky Trekčundru  -  čt 30. dubna 2009
Trekčundr - co vás čeká a nemine  -  út 21. dubna 2009
POZOR!! ZMĚNA V REGISTRACI NA TREKČUNDR 2009  -  st 8. dubna 2009
Trekčundr aneb pojďte do přírody s trekkies!  -  út 17. března 2009
Akce v ohrožení - Kadet Kemp 2009  -  po 2. března 2009
K2K - Kadet Kemp znovu a lépe  -  pá 12. prosince 2008
Kadet Kemp 2008 "z druhého břehu" - III. část  -  čt 29. května 2008
Kadet Kemp 2008 "z druhého břehu" - II. část  -  pá 23. května 2008
Kadet Kemp 2008 "z druhého břehu" - I. část  -  po 19. května 2008
Kadet kemp 2008 - Den čtvrtý [BONUSY]  -  po 12. května 2008
Kadet Kemp 2008 - Den třetí  -  ne 11. května 2008
Kadet Kemp 2008 - Den druhý  -  so 10. května 2008
Kadet Kemp 2008 - Jaké to bude?  -  út 6. května 2008
Kadet Kemp 2008 - Co Vás čeká?  -  út 1. dubna 2008

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG