Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Kalendář Ships of the line končí

po 7. ledna 2013      autor: omi      přečteno: 4022x      komentáře: 3

Ships of the line 2013Tento kalendář s prezentující lodě ze Star Treku v známých i neznámých situacích má svou tradici již od roku 2001. Je pravda, že má sice trochu nepraktický rozměr, který si žádá jeho upevnění na dvou věšáčcích, ovšem zase obsahuje nádherně a do detailu propracované obrázky našich oblíbených lodí, které potěší oko nejednoho fanouška. Dle oznámení Douga Drexlera, který se na přípravě obrázků do kalendáře taktéž podílel, bude však kalendář na rok 2013 poslední. Předpokládaným důvodem je pokles zisků z prodeje kalendáře.

Podle Drexlera jsou papírové kalendáře v době internetu možná již přežitkem, neboť je možné stáhnout kdelikov spoustu kvalitních obrázků lodí. Na druhou stranu v minulém roce si mohli američané vybrat z až 8 různých druhů startrekových kalendářů, takže o ně zájem zřejmě stále je. Kupuje někdo z Vás tento kalendář? Nebo máte pocit, že papírovým kalendářům už opravdu odzvonilo?

Zdroj: thetrekcollective.com
admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: po 7. ledna 2013
přečteno: 4022x
komentáře: 3
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG