Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Kamerová zkouška Toma Hardyho pro roli Shinzona [VIDEO]

pá 3. srpna 2012      autor: little borg      přečteno: 5396x      komentáře: 4

Shinzon na můstku ScimitaruBritský herec Tom Hardy se po úspěchu ve scifi spektáklu Počátek (Inception) dostal na hollywoodské výsluní. Teď pro změnu září v hitu Temný rytíř povstal v roli Banea. Přitom, jak už jsme kdysi na portálu Trekkies.cz psali, jeho herecká kariéra byla dlouho nahnutá. S rolí hlavní záporné postavy ve filmu Star Trek: Nemesis totiž nepřišla očekávaná sláva a herec se utápěl v drogách a alkoholu. Jeho výkon v Nemesis byl ale podle mnohých kritiků rozhodně velmi přesvědčivý a už před deseti lety bylo znát, že jde o talentovaného mladíka.

Bonusové materiály k filmu Star Trek: Nemesis jsou velmi bohaté a jedním ze zajímavých dokumentů je právě test Toma Hardyho pro roli prétora Shinzona.

Zdroj: TrekMovie.com, Paramount Pictures
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: pá 3. srpna 2012
přečteno: 5396x
komentáře: 4
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG