Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Kampaň za pátou sezónu Enterprise

čt 4. dubna 2013      autor: omi      přečteno: 4009x      komentáře: 12

Doug Drexler a Enteprise NX-01Nechali jste se napálit naším letošním Aprílem? Možná proto, že byste si pátou sezonu seriálu Star Trek: Enterprise opravdu přáli. Pokračování seriálu sice opravdu potvrzené není, ale celkem aktivně se o něm mluví. Vše začal Brannon Braga v rozhovoru pro TrekCore, jelikož se změnila situace a natáčení seriálů již nekontroluje pár velkých studií. Díky službám typu Netflix, Hulu, Kickstarter, nebo Amazon se začalo natáčení několika seriálů čistě na základě poptávky diváků. Také proto se nyní rozjela kampaň za pátou sezónu Enterprise.

Skupinu lidí, kteří se snaží získat dostatečnou podporu fanoušků vede samotný Doug Drexler, který se v 60 letech zúčastnil dopisové kampaně za pokračování originálního seriálu Star Trek. Fanoušci Star Treku ukázali, že dokážou dát najevo svůj názor, však i díky jejich tlaku byl první raketoplán pojmenován Enterprise. Čtvrtá sezona seriálu Enterprise ukázala, že seriál má velký potenciál. Mnoho tvůrců se shodlo na tom, že si teprve v ní seriál našel svůj směr. Proto bylo jeho ukončení předčasné.

Minulý rok nastal zvrat v tvorbě seriálů - Netflix začal s vlastní produkcí a na televizní obrazovky by se mohly vrátit seriály Arrested Development, House of Cards, nebo Veronica Mars, která si získala na Kickstarteru podporu fanoušků v hodnotě 3 milionů dolarů.

Enterprise NX-01 Refit v kalendáři Ships of the Line 2011Pokud byste chtěli na obrazovkách vidět další sezonu seriálu, která by se konečně měla zabývat Romulanskou válkou. Enterprise by také mohla získat refit v podobě sekundárního trupu, jak jej slibují právě Drexlerovy návrhy, či rendery. Podpořte kampaň za pátou sezonu Entrerprise.

U nás se bohužel zatím na Enterprise na Netflixu dívat nemůžeme, ale alespoň můžete navštívit stránku na FB, přidat se k podporovatelům a sdílet tuto stránku mezi své přátele.

facebook.com/StarTrekEnterpriseSeason5NetflixCampaign

Zdroj: scifipulse.net
admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: čt 4. dubna 2013
přečteno: 4009x
komentáře: 12
Facebook Twitter Google+

Další články z této rubriky:

Retro: Bouřková fronta (Storm Front)  -  čt 13. října 2016
Jedno smutné výročí  -  po 18. května 2015
Romulanská válka dospěla svému vrcholu!  -  pá 6. února 2015
Retro: Noc na ošetřovně  -  čt 12. června 2014
Retro: Zaujatí pozorovatelé  -  čt 20. března 2014
Retro: Regenerace  -  čt 6. března 2014
Retro: Svítání  -  čt 13. února 2014
Retro: Singularita  -  čt 30. ledna 2014
Retro: Carbon Creek  -  čt 9. ledna 2014
Retro: Konečná (Dead Stop)  -  čt 7. listopadu 2013
2. sezóna Enterprise na bluray - trailer a upravený obal [VIDEO]  -  pá 24. května 2013
Scott Bakula: Rád bych pokračoval v Enterprise, ale může to být problém  -  út 9. dubna 2013
Star Trek: Enterprise na bluray [VIDEO]  -  čt 28. března 2013
Enterprise na blu-ray  -  pá 15. března 2013
Trailer na 1. sezónu Enterprise na blu-ray [VIDEO]  -  čt 7. února 2013

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG