Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Kapitán Picard a predátoři

st 30. května 2012      autor: axiom      přečteno: 5031x      komentáře: 1

Patrick Stewart moderujeZnáme ho jako kapitána vesmírné lodi Enterprise nebo profesora Xaviera ze série X-men. Tentokrát se ale místo zkoumání záhad vesmíru, nebo výchovy mutantů zhostil herec Patrick Stewart role moderátora, který vysvětluje unikátní vlastnosti zvířat. A této činnosti se věnuje v novém seriálu Jedinečné vlastnosti zvířat, který vysílá od 3. května tohoto roku stanice National Geografic Wild (NatGeoWild).

On i další protagonisté tohoto pořadu pocházejí z Velké Británie, ačkoliv ve svém pátrání po zvířecích anomáliích navštíví nejrůznější kouty zeměkoule. V anotaci na hlavní straně pořadu se tvůrci snaží diváky nalákat mnoha otazníky. Dokáže se chobotnice během okamžiku stát neviditelnou? Jak stihne ryba zvaná plachetník uplavat rychlostnímu člunu? Jak to, že je had schopen udeřit se smrtící přesností, přesto že panuje naprostá tma? Seriál o jedinečných vlastnostech zvířat nám tyto otázky zodpoví a nabídne směs akce, dech beroucích záběrů extrémního zvířecího chování i dokonalou počítačovou animaci, mnohdy připomínající scény ze Star Treku. Odhalí nám tajné dokonalé vlastnosti některých zvířat. Živočichové představí své vskutku mimozemsky působící vybavení i záhadné schopnosti, co se týče pohybu, smyslů, lovu, přežití i hojení ran, tkvící v jejich jedinečné anatomii.

Jako ochutnávku je možno shlédnout ukázky z některých epizod v trailerech Extrémní lovciExtrémní zabijáci či Extrémní schopnost přežít.

Zdroj: natgeotv.com
admirál flotily axiom
autor: axiom
vydáno: st 30. května 2012
přečteno: 5031x
komentáře: 1
Facebook Twitter Google+

Další články z této rubriky:

Terry Farrell se vdala za Adama Nimoye  -  út 27. března 2018
Zemřel Anton Yelchin  -  ne 19. června 2016
Kapitán Kirk vyplul na moře  -  pá 11. prosince 2015
Zemřel velikán filmové hudby James Horner  -  st 1. července 2015
Ještě jednu otázku, Columbo. Co vy a Star Trek?  -  po 20. dubna 2015
Stewart se loučí s X-Meny, Siddig bude hrát o trůny  -  so 21. února 2015
Star Trek: Sever a Jih  -  út 28. října 2014
Co dnes dělají hvězdy Star Treku? Unbelievable!!!!!  -  ne 19. října 2014
Star Trek, ALS a kýbl ledu [VIDEO]  -  st 3. září 2014
Emmy pro Cumberbatche, Mulgrew odešla s prázdnou, Bragův Kosmos boduje  -  čt 28. srpna 2014
Filmové adaptace Karla Čapka s herci Star Treku  -  út 15. října 2013
K Roddenberryům přiletí čáp  -  čt 16. května 2013
Výročí v roce 2013  -  po 21. ledna 2013
Hvězdy ze Star Treku společně na Broadway  -  ne 23. prosince 2012
Podívejte se na hodinový panel pěti kapitánů  -  po 18. června 2012

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG