Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Kate Mulgrew se setkala s fanoušky v Praze

ne 18. září 2011      autor: Hypospray      přečteno: 6560x      komentáře: 23

Kate v Praze - Kate Mulgrew během vystoupení V sobotu úspěšně proběhla akce s názvem Kate v Praze. Jen málokomu uteklo, že do hlavního města České republiky na poznávací dovolenou a za setkáním s fanoušky přijede kapitánka Kathryn Janeway z hvězdné lodi Voyager. Přímo na místě, v Národním domě na Vinohradech, si ji pak nenechalo ujít přes dvě stovky fanoušků seriálu Star Trek. O akci s herečkou Kate Mulgrew už píší na serverech Idnes, Novinky a Tyden.

Už tři články v médiích o tom, že se akce skutečně konala a herečka Kate Mulgrew nás sobotní odpoledne dobře bavila, najdete zde, zde a zde. Spolu s ní jsme se po delší pauze mohli zaposlouchat i do jejího hlasu v české verzi, dabérky Sylvy Talpové, která rovnež přijala pozvání mezi trekkies.

Kate byla skvělá, během jejího vystoupení jsme mimo jiné zažili velmi originální žádost o ruku a dražbu na podporu výzkumu Alzheimerovy choroby. Následovala předem avizovaná autogramiáda a společné focení.

Jako řadový fanoušek ještě dodám, že organizace byla z mého pohledu zmáknuta na jedničku. Nezbývá než celému realizačnímu týmu opakovaně poděkovat za dalšího zahraničního herce, kterého nám přilákali do Prahy.

Kate v Praze - Kate Mulgrew a Sylva Talpová Kate v Praze - panel Kate Mulgrew Kate v Praze - Kate Mulgrew a Milan Pavlíček Kate v Praze - Kate Mulgrew a snoubenci :) Kate v Praze - Kate Mulgrew a poděkování realizačního týmu Kate v Praze - Kate Mulgrew a dražba Kate v Praze - Kate Mulgrew na autogramiádě Kate v Praze - Kate Mulgrew při focení s fanoušky

Za fotky děkuji Wesleymu C.

admirál Hypospray
autor: Hypospray
vydáno: ne 18. září 2011
přečteno: 6560x
komentáře: 23
Facebook Twitter Google+

Související články:

Whoopi Goldberg se objeví v seriálu Glee  -  čt 29. března 2012
Celebrity ve Star Treku: Persis Khambatta  -  ne 13. srpna 2006
Celebrity ve Star Treku: Kirsten Dunst  -  pá 21. července 2006
Celebrity ve Star Treku: The Rock  -  pá 14. července 2006
Celebrity ve Star Treku: Stephen Hawking  -  so 8. července 2006
Celebrity ve Star Treku: Mae Jamison  -  pá 30. června 2006
Celebrity ve Star Treku: Abdullah II.  -  so 24. června 2006

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG