Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Kate Mulgrew v Praze

čt 7. července 2011      autor: omi      přečteno: 5979x      komentáře: 4

Kate Mulgrew jako Kathryn Janeway I Vy, kteří jste nebyli na Festivalu Fantazie jste již možná na sociálních sítích odchytili tu úžasnou zprávu, že 17. září budou mít čeští fanoušci Star Treku možnost osobně vidět Kate Mulgrew, představitelku kapitána Kathryn Janewayové. Toto setkání zprostředkuje FAN BASE, ve spolupráci s fanklubem CZ Kontinuum a FKM Events. Cena za setkání zatím není známa, ovšem předpokládáme, že by měla odpovídat úrovni této herečky, jež ztvárnila první ženu v kapitánském křesle s vlastním seriálem. Doufáme, že bude možnost získat autogram i fotografii s Kate. Více informací snad již brzy.

Zdroj: www.katevpraze.cz
admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: čt 7. července 2011
přečteno: 5979x
komentáře: 4
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG