Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Kirstie 'Saavik' Alley bude hubnout veřejně

pá 19. března 2010      autor: little borg      přečteno: 4670x      komentáře: 22

Kirstie Alley jako Saavik mluví do komunikátoru Kirstie Alley, první představitelka vulkánského poručíka Saavik, připravuje novou reality sérii. Kirstie Alley's Big Life je pořad A&E, ve kterém bude bojovat s nadváhou. Kirstey nabrala od doby, kdy natáčela svůj první film - Star Trek II: Khanův hněv, neuvěřitelných 35 kilo. Samozřejmě nepůjde o žádný nudný seriál, ve kterém se bude tato herečka potit jako v teleshopingových reklamanách na cvičební stroje. Snahou bude ukázat, jak s humorem a po svém Kirstie bojuje s váhou, což souvisí i se startem její společnosti pro hubnutí.

"Mám velký život," řekla Alley. "Dostala jsem spoustu příležitostí, jaké jsou jen možné. Dělala jsem... komedii, drama. Tohle je pro mě nová výzva. Chystáme se ukázat v show, jak hubnu," dodává Kirstie. "Protože si myslím, že je důležité, aby lidi neviděli jen stav před a po, ale i co se děje mezitím. A to mezitím je fakt maso a brambory, bez debat.”

Ohledně své váhy je Kirstie Alley střízlivá. "Myslím, že je hloupé říkat, víte, jsem plnoštíhlá. Do hajzlu s tím! Jsi ku*va tlustá!"

Zdroj: TrekToday.com
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: pá 19. března 2010
přečteno: 4670x
komentáře: 22
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG