Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Koho dalšího byste nejraději viděli v seriálu Picard a proč?

st 7. srpna 2019      autor: tzcomics      přečteno: 1434x      délka: 1 min      komentáře: 34

otaznikV traileru na seriál Star Trek: Picard jsme kromě ústředního hrdiny (a kupy nových postav) mohli vidět i dvě další známé tváře z dřívějších seriálů. Jerry Ryan jako Sedmou z Devíti a Brenta Spinera jako Data/B4. Navíc by podle seznamu herců na IMDB neměli chybět Jonathan Frakes spolu s Marinou Sirtis jako Riker a Troi. To už bude slušná nostalgie na jednu sezonu, počítat bychom ovšem měli s více řadami a očekávat tudíž do budoucna i více starých známých. 

Koho byste rádi znovu v prostředí Star Treku viděli? A proč? Jaký by podle vás mohl mít přínos pro dějovou linii točící se kolem legendárního Picarda či vztah k jeho osobě? Rozepište se v komentářích a nezapomínejte, že se mohou objevit nejen postavy z Nové generace, ale i dalších seriálů z 24. století, jak dokazuje Sedmá. Takže je z čeho vybírat. 


Pokud byste měli námět na zajímavou, originální otázku, zašlete ji prosím mailem na adresu omi@trekkies.cz, nezapomeňte se, prosím, podepsat přezdívkou, pod kterou vystupujete na portále.

Víte, že za komentáře u článků v této rubrice můžete získat odznáček Otázky a odpovědi?

kapitán flotily tzcomics
autor: tzcomics
vydáno: st 7. srpna 2019
přečteno: 1434x
komentáře: 34
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG