Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Komiks o Khanovi pokračuje

čt 14. listopadu 2013      autor: Bedraz      přečteno: 2418x      délka: 1 min      komentáře: 0

Khan komiks od IDWPrávě tento týden mají fanoušci možnost zakoupit si druhý díl komiksové série o Khanovi, která předchází a doplňuje události filmu Star Trek Into Darkness. Druhé pokračování se ještě zcela věnuje Khanově minulosti a jeho mocenskému vzestupu na Zemi. Přestože je tato sonda do minulosti zajímavá, musí být fanoušek filmu hlavně zvědavý na třetí a čtvrtý díl série, jež budou děj snímku kopírovat a doplňovat.

Nakladatelství IDW uvolnilo jako obvykle sedmistránkovou ukázku, kterou si můžete prohlédnout například na stránkách The Trek Collective

Zdroj: trekcollective.com, trekweb.com
kapitán Bedraz
autor: Bedraz
vydáno: čt 14. listopadu 2013
přečteno: 2418x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG