Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Komiksy budou odpočítávat čas do premiéry nového filmu

po 19. prosince 2011      autor: Bedraz      přečteno: 4400x      komentáře: 3

ObNakladatelství IDW Publishing se rozhodlo zaměstnat fanoušky Star Treku čtením komiksů i v novém roce. V březnu 2012 se objeví hned několik titulů, dva z nich pak ze série navazující na Star Trek film z roku 2009 - Star Trek #7 a Star Trek, Vol. 1. První z nich, Star Trek #7, bude dvoudílný příběh s novou posádkou Enterprise, který začne nedlouho po událostech nejnovějšího filmu. Bude se soustřeďovat hlavně na Vulkánce, z nichž někteří se snaží přežít navzdory zničení své domovské planety. Jiní však, tváří tvář romulanské agresi, volí za jedinou logickou odpověď pomstu.

Autorem příběhu bude Mike Johnson, výtvarné stránky se zhostí  Joe Corroney, titulky pak Tim Bradstreet. 32stránkový komiks bude stát 3,99 dolarů a bude dostupný buď  s fotoobálkou, nebo obálkou vytvořenou Timem Bradstreetem.

Druhý březnový počin, soubor Star Trek, Vol. 1, shrne dohromady hned několik příběhů od IDW, které jsou zasazeny v universu Star Treku 2009 a převypráví některé TOS epizody optikou alternativní dějové linie. Robert Orci, scénárista posledního Star Treku, byl zapojen do tohoto projektu od samého začátku a bude tak odstartováno odpočítávání do nového filmového dobrodružství. Star Trek, Vol. 1 bude mít 104 stránek a bude stát 17.99 dolarů. Autorem příběhů je Mike Johnson, nakreslil je Stephen Molnar a obálku opět vytvoří Tim Bradstreet.

Zdroj: startrek.com
kapitán Bedraz
autor: Bedraz
vydáno: po 19. prosince 2011
přečteno: 4400x
komentáře: 3
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG