Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Křest strun v "přímém přenosu" [UPDATE]

čt 10. listopadu 2011      autor: omi      přečteno: 4964x      komentáře: 5

Teorie strun: kniha druhá - Fúze Trekkies.cz tweetuje Pro ty z Vás, kteří se dnes neúčastní křtu knihy ST:VOY - Toerie strun 2: Fúze v restauraci Mandragora v Praze máme dobrou zprávu. Opět se pokusíme o reportáž v přímém přenosu pomocí sociální sítě Twitter. Takže neváhejte a v 18:30 se podívejte na náš profil na Twitteru. Odkaz naleznete v záhlaví.

Přestože náš účet na Twitteru může sledovat kdokoliv, zkoušíme novou službu Storify. Takže si kompletní přenos z křtu můžete vychutnat zde na portále. Je jen nutné vyčkat na načtení skriptu, příběh se zobrazí pod tímto textem:

admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: čt 10. listopadu 2011
přečteno: 4964x
komentáře: 5
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG