Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Který Star Trek je pro J. J. Abramse velkým zklamáním? [VIDEO]

ne 15. září 2013      autor: Polux      přečteno: 3976x      komentáře: 3

J.J. AbramsNestává se příliš často, aby některý tvůrce otevřeně vyjádřil kritický názor na dílo, pocházející od téhož studia, které jej zaměstnává a dobrovolně tak kopal do vlastních řad a potenciálně si také pod sebou řezal větev. Žádné studio samozřejmě nestojí o negativní publicitu ve spojitosti se svými výtvory, natož je-li jejím původcem někdo z "domovské stáje". Nyní se k tomuto kroku odhodlal režisér obou posledních filmových Star Treků J. J. Abrams při příležitosti rozhovoru, který poskytl hernímu webu Gamerhub.tv a týkajícího se jeho spolupráce s videoherním studiem Valve.

Velké zklamání představuje...

Během rozhovoru padla v souvislosti se Star Trekem také otázka na postoj, který režisér zaujímá vůči videohernímu obsahu, jakožto dalšího způsobu jak zaujmout diváky a fanoušky v období mezi jednotlivými filmy. J. J. Abrams reagoval slovy, že poslední videohra od studia Digital Extreme pro něj byla velkým zklamáním. Zároveň dodal, že do její tvorby byli zapojeni od samotného počátku, ale v průběhu spolupráce si uvědomili, že směr, kterým se při vývoji titulu vydalo studio Digital Extreme, neodpovídá jejich představám a z tohoto důvodu od spolupráce upustili. Připravovaná videohra dle něj mohla velmi obohatit sérii a být zábavná se skvělou hratelností. Namísto toho výsledná podoba díla nejen, že filmu Star Trek: Do temnoty nepomohla, ale přímo jej poškodila, uzavírá svůj komentář J. J. Abrams. 

Na samotný rozhovor se můžete podívat níže (Star Treku se věnuje hned zpočátku).

Ať už si o kvalitách videohry myslíte cokoliv, rozhodně se nedá upřít J. J. Abramsovi odvaha, se takto veřejně podělit o svou kritiku, navíc s vědomím možného projevu nelibosti ze strany studia. Co na aktuální videoherní přídavek do univerza Star Treku říkáte Vy? 

Zdroj: gamerhub.tv, youtube
praporčík Polux
autor: Polux
vydáno: ne 15. září 2013
přečteno: 3976x
komentáře: 3
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG