Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

La-La Land Records vydá kolekci soundtracků z Deep Space Nine

so 2. února 2013      autor: little borg      přečteno: 4153x      komentáře: 1

album Star Trek: Deep Space Nine CollectionAmerické hudební vydavatelství La-La Land Records opět potěší fanoušky Star Treku, tedy hlavně příznivce hudby. Po exkluzivní kolekci soundtracků z původního seriálu Star Trek už 12. 2. 2013 vyjde další album, tentokrát se soundtracky ze seriálu  Star Trek: Deep Space Nine. Čtyřdisková edice bude stát 49.98$ a bude obsahovat dosud neuvedené skladby. Máme se podle vydavatelství opravdu na co těšit.

Dosud jsme si mohli z oficiálních zdrojů poslechnout jen hudební ukázky a fragmenty z několika epizod Deep Space Nine. Samostatně vyšlo album se soundtrackem k pilotnímu dílu "Emissary", vydala ho společnost GNP Crescendo Records už v roce 1993, a na výběrových albech pak najdeme hudbu z dvou epizod 4. sezóny - "The Visitor" (edice The Best of Star Trek Volume 1) a "The Way of the Warrior" (edice  The Best of Star Trek Volume 2). Teď ale nepůjde o pouhé fragmenty.

Chystaná čtyřdisková edice vychází u příležitosti 20. výročí seriálu a oslaví práci mnoha skladatelů, kteří se na tomto seriálu podíleli. Zde je rozdělení: 

Disk 1 - hudba skladatele Dennise McCarthyho včetně ukázek z epizod "Duet", "The Circle", "The Die is Cast", "Far Beyond the Stars" a mnoha dalších
Disk 2 - hudba skladatele Jay Chattawaye s ukázkami z dílů "The Search", "Call to Arms", "The Changing Face of Evil" a dalších
Disk 3 - velký výběr díla hostujících skladatelů, kteří se na seriálu Star Trek: Deep Space Nine podíleli - John Debney, Richard Bellis, David Bell, Gregory Smith a Paul Baillargeon
Disk 4 - CD s názvem "The Lost Album", které je zatím víceméně zahaleno tajemstvím. Jisté je, že se na něm objeví hudba z epizody "Our Man Bashir"

Objednávat bude možné už brzy přes oficiální web vydavatelství.

 

Zdroj: TrekCore.com
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: so 2. února 2013
přečteno: 4153x
komentáře: 1
Facebook Twitter Google+

Související články:

Finální soundtrack k filmu Star Trek: Nemesis vyjde v lednu  -  po 16. prosince 2013
Star Trek Catan se dočká rozšíření  -  út 23. července 2013
Pořádná dávka nových suvenýrů  -  čt 18. července 2013
Nová kniha Star Trek: Hvězdná kartografie  -  po 8. července 2013
Trek Nation se dočká dvoudiskové speciální edice  -  út 18. června 2013
QMx chystá další startrekové repliky  -  st 22. května 2013
Earl Grey, horký!  -  po 13. května 2013
V čem půjdete na premiéru nového filmu?  -  pá 3. května 2013
Nechte si vyplatit Startrekový šek!  -  st 1. května 2013
Trekkies v pyžamu? Už doopravdy!  -  út 30. dubna 2013
Zahřejte se Star Trek šálou nebo čepicí  -  út 22. ledna 2013
Nové látky se startrekovými vzory  -  st 16. ledna 2013
Kalendář Ships of the line končí  -  po 7. ledna 2013
Zajímavé knižní novinky v příštím roce [VIDEO]  -  čt 22. listopadu 2012
ThinkGeek představuje další dárky pro Trekkies [VIDEO]  -  čt 8. listopadu 2012

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG