Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Lego vesmírný program

st 2. března 2011      autor: omi      přečteno: 6519x      komentáře: 9

Nichelle Nichols s Lego astronautem Jistě jste zaznamenali poslední start raketoplánu Discovery. K této příležitosti byla nyní spuštěna speciální stránka, která pěkným způsobem mimo jiné propaguje novou řadu produktů Lego City Space. U příležitosti startu raketoplánu byla uspořádána i speciální akce pro děti každého věku, které se zúčastnila i Nichelle Nichols, představitelka Uhury z Originální série.

LegoSpace.com Speciální stránka vznikla za spolupráce Nasa a firmy Lego. Zatím na ní naleznete pouze pár videí, fotografií z akcí a nějaké wallpapery na pozadí svého monitoru. Doufáme však, že jak se bude spolupráce mezi Nasa a Legem rozrůstat, obsah bude přibývat. Rozhodně však stojí za to si prohlédnout vzdělávací videa, která veselou formou seznamují se základy aeronautiky a vesmíru. Stránku naleznete na adrese http://www.legospace.com.

PS: Nová řada Lego City Space by měla být uvedena na trh v dubnu 2011. A jak jste na tom vy? Hráli jste si jako malí s Legem, či jinými stavebnicemi? Nebo si hrajete pořád? Uvítali byste i startrekově laděné Lego stavebnice? Možné nápady na sestavení startrekových lego modýlků naleznete v souvisejících článcích.

admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: st 2. března 2011
přečteno: 6519x
komentáře: 9
Facebook Twitter Google+

Související články:

Legem budiž živ každý Trekkie  -  so 26. ledna 2013
LEGO Trek 4: Nebula  -  pá 14. srpna 2009
Star Trek (2009) - Lego USS Enterprise NCC-1701 [VIDEO]  -  so 8. srpna 2009
LEGO Trek 3: Minimodely  -  út 4. srpna 2009
LEGO Trek 2: USS Reliant  -  ne 2. srpna 2009
LEGO Trek: klasická Enterprise  -  út 28. července 2009
Star Trek: LEGO Original Series - The Cage  -  čt 12. února 2009

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG