Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Leonard Nimoy - Speed Painting

ne 1. března 2015      autor: Sheldor 717      přečteno: 2543x      délka: 1 min      komentáře: 9

Leonard Nimoy - speed paintingMyslím, že můžu mluvit za všechny trekkies, když řeknu, že tento pátek byl jedním z nejhorších dnů v našich životech. Opustil nás totiž jeden z nejlegendárnějších herců Star Treku, sám Leonard Nimoy / pan Spock. Bylo to pro nás zdrcující, uronili jsme nějaké ty slzy, zhlédli jsme své oblíbené ST filmy a tak podobně. Život jde ale dál a my se musíme s tímto faktem smířit. Existuje nespočet způsobů, jak zavzpomínat na jedinečnou osobnost pana Nimoye, já vám nabízím možnost podívat se na tento speed painting, který jsem vytvořil ve Photoshopu. Zavzpomínejte si tedy se mnou na ty nejlepší Spockovy okamžiky.

Žijte dlouho a blaze, stejně jako Leonard Nimoy.

kadet Sheldor 717
autor: Sheldor 717
vydáno: ne 1. března 2015
přečteno: 2543x
komentáře: 9
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG