Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Letní fotografická soutěž

st 11. července 2012      autor: omi      přečteno: 1985x      komentáře: 1

Odznáček - Holodoktor - fotografuje v létěLéto je již v plném proudu a je proto nejvyšší čas vyhlásit poslední ze čtveřice fotografických soutěží s Holodoktorem. Předchozí tři soutěže přinesly zajímavé nápady, tak uvidíme, zda dokážete být kreativní i v létě, byť se venku značně zvýšily teploty.

Jak se zúčastnit?

Je to opět naprosto jednoduché. Na fotografii zachyťte následující dvě témata:

Slunce a Star Trek

Základní podmínkou je tedy zachytit tyto dva tématické prvky. Pozor, Sluncem s velkým "S" na začátku je myšlena hvězda naší sluneční soustavy, nikoliv symboly, kresby, či jiná zpodobnění. Na fotografii musí být oba zároveň a jako hlavní téma fotografie. Pokud na fotografii zobrazeny nebudou, nebo je bude nutné na fotografii hledat, žádost o odznáček bude zamítnuta!

Samotnou fotografii přiložte do žádosti o fialový odznáček Holodoktor - fotografuje v létě. Můžete použít jakoukoliv techniku focení, předměty před focením aranžovat, aplikovat na fotografii filtry (například v různých aplikacích chytrých telefonů), fotografii oříznout tak, aby byla co nejlepší. Je však zakázáno dělat koláže, retuše, fotomontáže, či přidávat texty, rámečky a doplňující grafiku v grafických editorech.

Zároveň prosíme, abyste, pokud to je možné, nevkládali zbytečně veliké fotografie. Jelikož se může jednat o momentky, doporučujeme velikost fotografie upravit na rozměr 800x600 px. Pokud však neumíte soubor obrázku zmenšit, rozhodně se nenechte odradit a přiložte fotografii tak, jak ji vyfotíte.

Termín

Uzávěrka soutěže je v pátek 31. srpna 2012 ve 23:59.

O co se soutěží?

Odznáček - Holodoktor - fotografuje v létěSoutěž je vyhlášena pod záštitou odznáčků zde na portále, tudíž nečekejte žádné hodnotné ceny. Všichni účastníci soutěže obdrží do svého profilu odznáček a vítěz získá kromě uspokojujícího pocitu vítězství také unikátní verzi tohoto odznáčku v barvách do zlata raženého latinia. Z výběru nejzajímavějších fotografií soutěže bude vytvořen článek zde na portále.

Jak se bude hodnotit?

Fotografie budou hodnotit redaktoři portálu. Nejdůležitější bude první dojem fotografie. Rozhodovat se bude podle toho, jak dokáže fotografie zaujmout (obsahem, barevností, tónem, apod.) a jak bude evokovat redakci zadaná témata.

Ještě něco navíc?

Odznáček - Holodoktor - vášnivý fotografPřipomínáme, že odznáčky Holodoktora budou použity hned ve dvou odznáčků kolekcí. V kolekci Holodoktor - vášnivý fotograf za účast v několika těchto fotografických soutěžích. Další kolekce je nasnadě, a je jí posádka Voyageru. Tu samozřejmě bude možno získat po splnění odznáčků, jež mají v názvu jména posádky tohoto seriálu. Tato druhá kolekce je zatím ve fázi plánování.

Závěrečná ustanovení

Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně podmínek soutěže, neváhejte se na nás obrátit na e-mailovou adresu specialista(zavináč)trekkies(tečka)cz nebo v komentářích pod tímto článkem.

Jelikož jsme již několikrát narazili v komunikaci s hráči na problémy, které postupně znechucovaly hru oběma stranám, jsme preventivně nuceni vyhlásit i následující ustanovení:

  • Vyhlašovatel si vyhrazuje právo na změnu podmínek soutěže.
  • Vyhlašovatel si vyhrazuje právo na vyloučení hráče ze soutěže.
  • Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit soutěž.

Pro inspiraci se můžete kouknout na předchozí fotografické soutěže:

Nově vyhlášené odznáčky:

Počet odznáčků: 1

Holodoktor - fotografuje v létě Holodoktor - fotografuje v létě
Obtížnost: 1

Fotíte stejně rádi jako Holodoktor z Voyageru? Pak je pro Vás tato soutěž naprosto ideální. Tentokráte je téma fotografií Slunce (na obloze) a Star Trek. Prosíme nevkládejte zbytečně veliké fotografie, velikost 800x600 px by měla určitě stačit.
Kompletní pravidla soutěže naleznete v tomto článku.
O odznáček je možné žádat do pátku 31. srpna 2012.
admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: st 11. července 2012
přečteno: 1985x
komentáře: 1
Facebook Twitter Google+

Další články z této rubriky:

Soutěž – Holodoktor fotografuje talisman  -  čt 30. ledna 2020
Lovci odznaků – pozvánka na přednášku  -  so 17. ledna 2015
Soutěž – Holodoktor fotografuje makrosvět  -  pá 29. listopadu 2013
Bavte se s novými odznáčky  -  pá 20. září 2013
Tripův odznáček  -  út 18. září 2012
Jarní fotografická soutěž  -  pá 23. března 2012
Nové odznáčky kolekcí  -  pá 9. března 2012
Nové archeologické odznáčky [UPDATE]  -  pá 24. února 2012
Vyhlášení nových odznáčků  -  pá 10. února 2012
Vyhlášení nových odznáčků  -  pá 27. ledna 2012
Zimní fotografická soutěž [VIDEO]  -  pá 20. ledna 2012
Pátrejte po Spockovi a získejte unikátní odznáček [UPDATE]  -  čt 15. prosince 2011
Podzimní fotografická soutěž  -  út 1. listopadu 2011
Nové podzimní odznáčky  -  st 19. října 2011
Plánovaná údržba a upgrade portálu  -  po 7. února 2011

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG