Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Magic Box zlevňuje Star Trek filmy na DVD

út 13. dubna 2010      autor: little borg      přečteno: 7018x      komentáře: 7

DVD s filmem Star Trek: První kontakt Magic Box - distributor filmů na DVD a Blu-rayi - zařadil mezi dubnové zlevněné tituly i Star Trek filmy. Všech deset celovečeráků od The Motion Picture po Nemesis ve dvoudiskové speciální edici teď pořídíte pod 199 korun. Na prvním disku je vždy film, druhý disk pak obsahuje několik hodin bonusů kompletně s českými titulky. Přebaly jsou taky počeštěné, a to díky reedici z roku 2009.

Sleva se dotkla i nejnovějšího filmu Star Trek režiséra J. J. Abramse. Jednodiskovou edici pořídíte pod 299 korun. Ceny se vždy liší podle politiky daného e-shopu. Vybírat můžete například na filmcity.cz, filmopolis.cz nebo filmarena.cz.

Zdroj: Magic Box
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: út 13. dubna 2010
přečteno: 7018x
komentáře: 7
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG