Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

McCoyův příběh na stránkách komiksu - předvoj Star Trek Into Darkness

čt 25. října 2012      autor: Bedraz      přečteno: 4191x      komentáře: 2

Titulka McCoyova komiksu ze Star Trek řady nakladatelství IDNakladatelství IDW, které je nyní spojeno se Star Trek komiksy odvíjejícími se od Star Treku 2009, publikuje v lednu 2013 sešit zabývající se podrobněji jednou z postav z "velké trojky" - vyhlížet ho můžeme jako Star Trek Ongoing issue 17. Nakladatelství samotné vydání popisuje následovně: S blížící se premiérou nového Star Trek filmu se komiksové příběhy začínají soustřeďovat na nikdy nespatřené počátky posádky Enterprise v nové časové linii.

První na řadě je doktor Leonard "Kostra" McCoy: zjistěte, jak se tento zázračný lékař ocitl na palubě raketoplánu Hvězdné akademie společně s Jamesem T. Kirkem! Příběh je kontrolován scénáristou a producentem nového Star Trek filmu, Robertem Orcim, a představuje nám kulisy pro přicházející snímek.

Zdroj: trekweb.com
kapitán Bedraz
autor: Bedraz
vydáno: čt 25. října 2012
přečteno: 4191x
komentáře: 2
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG