Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

MMORPG Star Trek: Online spustila free demo verzi

so 8. května 2010      autor: little borg      přečteno: 8494x      komentáře: 20

logo STOnline Atari/Cryptic odstartovaly promo víkend ve snaze přilákat další hráče. Noví zájemci si můžou zahrát free demo verzi MMORPG hry Star Trek: Online (STO). Kromě toho Atari dává příležitost i dřívějším hráčům, kteří z nějakého důvodu odešli. A vývojáři přinášejí taky další videa, která mají napomoct k tomu, aby se další lidé o hru zajímali a věděli, do čeho případně jdou. Přejeme spoustu úspěšných misí...

Zkus STO Free v demo verzi

Star Trek: Online nabízí free demo trial verzi hry, kde si můžete zahrát bez omezení času, ale s některými restrikcemi. Demo zahrnuje misi "Stranded in Space", která postaví hráče proti Orionským pirátům. Můžete zjistit víc a stáhnout si demo ze startrekonline.com/demo.

Dřívější hráči můžou hrát free STO verzi tenhle víkend

Firma Atari taky odstartovala "Winback Weekend", což dává možnost dřívějším hráčům znovu navštívit STO a prohlédnout si nový obsah. Pokud jste zkoušeli hru měsíc a odešli, teď můžete zjistit, zda je šance, že byste díky dalším updatům zůstali. Uživatelé s platným Star Trek: Online kontem, ale s žádným předplatným, si můžou taky zahrát free verzi se svou existující postavou. "Winback Weekend" trvá do 10. 5. 2010 do 10:00 PST. Víc infrmací najdete na startrekonline.com/free_weekend.

Pomocné video

nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: so 8. května 2010
přečteno: 8494x
komentáře: 20
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG