Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Mocné Volání osudu pokračuje… 2. díl právě v prodeji

čt 12. dubna 2018      autor: Telemachus Rhade      přečteno: 2680x      délka: 1 min      komentáře: 1

Pouzí smrtelníci. Nebo snad ne? Celovečerní snímek Nemesis otevřel cestu pokračování Nové generace hned na dvou frontách – na Enterprise-E a Titanu. Trilogie Volání osudu tyto dvě cesty opět spojila dohromady a přidala k nim i další osudem zkoušené hrdiny. První díl této přelomové trilogie dorazil do knihkupectví těsně před Vánoci a nakladatelství Brokilon vám nyní přináší další díl skládačky do této napínavé mozaiky. V románu „Bohové noci“ rozehrál David Mack šachovou partii galaktických rozměrů napříč prostorem i časem. Postava z pozemské minulosti, kapitánka staré lodi Columbia NX-02 Erika Hernandezová, je toho všechno tajemným klíčem. Poodhalte s námi další závoj spletitých vrstev tohoto příběhu…

Anotace

Na Zemi:
Prezidentka Spojené federace planet Nanietta Bacco svolává spojence i nevraživé nepřátele, aby se všichni sjednotili proti bezprostřední borgské hrozbě.

V hlubokém vesmíru:
Kapitáni Jean-Luc Picard a Ezri Dax společně zkoumají nevypočitatelné subprostorové tunely a snaží se odříznout volnou cestu Společenstva do kvadrantů Alfa a Beta.

William Riker a posádka Titanu navázali kontakt se samotářskými Caeliary – přeživšími mezihvězdné katastrofy, která před dvěma stoletími napáchala ve strukturách subprostoru nezměrné škody.

Vrcholně pokročilí Caeliaré už nejsou ochotni dopustit další narušení jejich dobrovolného ústraní, a malé, bezvýznamné životy pouhých smrtelníků již nebudou stát v cestě Velkému dílu.


Ukázka


Původní název: Star Trek: Destiny - Book II: Mere Mortals
ISBN: 978-80-7456-390-4
E-BOOK: Kvůli nepředvídaných technickým komplikacím se vydání lehce zpozdí. Budeme dále informovat.
Nakladatel: Nakladatelství Brokilon
Redakce: Albert Balatka, Jiří Popiolek
Překlad: Jiří Jaňák
Počet stran: 352
Cena papírové knihy: 298 Kč
Cena e-booků: 169 Kč

kadet Telemachus Rhade
autor: Telemachus Rhade
vydáno: čt 12. dubna 2018
přečteno: 2680x
komentáře: 1
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG