Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Model Enterprise ze seriálu Discovery

čt 19. července 2018      autor: omi      přečteno: 2096x      délka: 1 min      komentáře: 16

Discovery Enterprise od AnovosuFanouškům dobře známá firma Anovos, která počátkem roku začala prodávat modely lodí Discovery a Shenzou, včera na San Diego Comic Con představila model Enterprise ze závěrečné epizody první řady seriálu Discovery. Model je velmi detailní, osvětlený a téměř 89 centimetrů dlouhý, ale vzhledem k jeho ceně, která v přepočtu činí necelých 200 000 Kč, si ho asi jen tak nějaký fanoušek domů nepořídí. Nicméně tak máme možnost si přepracovanou loď z původního seriálu ze 60. let konečně prohlédnout ze všech možných úhlů a prozkoumat všechny zajímavé detaily. Co si o modelu myslíte? Líbí se vám, nebo dáváte přednost klasickým liniím Enterprise z původního seriálu?

Discovery Enterprise od Anovosu Discovery Enterprise od Anovosu Discovery Enterprise od Anovosu Discovery Enterprise od Anovosu

Zdroj: trekcore.com
admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: čt 19. července 2018
přečteno: 2096x
komentáře: 16
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG