Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Moore: Battlestar do kin? Nejsem si jistý.

ne 8. dubna 2007      autor: little borg      přečteno: 4690x      komentáře: 0

Battlestar Galactica Server MTV.com zveřejnil exkluzivní rozhovor s producentem Battlestar Galacticy Ronaldem D. Moorem. V něm se rozpovídal o budoucnosti seriálu, o spekulacích, o jeho možném závěru a také o připravovaném filmu zaměřeném na Pegasus. Tady jsou některé výňatky z interview.

Říká se, že čtvrtá sezóna může být poslední. Pokud je to tento případ, píšete linii příběhu s ohledem na tuto myšlenku?
Ještě nebylo definitivně řečeno, že čtvrtá sezóna bude poslední. Řekl jsem, že seriál, od konce této sezóny, opravdu přejde do třetího aktu v tříaktové struktuře, ve které pohneme se vším dopředu k finále a vyvrcholení všech linií. V hlavě mám dvě kapitoly jak v příběhu pokračovat. Můžou být různě dlouhé.

Chystáte se ukázat Zemi, že existuje?
Myslím, že seriál se eventuelně k Zemi dostane. Slibujeme to divákům v každých úvodních titulcích každý týden a je to i základem celého seriálu. A taky si myslím, že Battlestar narozdíl od jiných seriálů má začátek, střed i konec. Bude tam konec a eventuelně zahrne přistání na Zemi, co "poutníci" najdou...

Chystaný televizní film bude pojednávat o Battlestar Pegasus. Řekněte nám o něm něco.
Děláme dvě extra epizody a je dohoda, že společnost je odvysílá v jednu noc, a pak budou uvedeny na DVD buď další den nebo dva dny později, nebo tak nějak. Jde o příběh, který sesbírá děj na Pegasu, ale také zahrne Galacticu a eventuelně se stane příběhem, který se rozuzlí ve čtvrté sezóně. Scénář stále píšeme a mluvíme o všech postavách, které se objevily na Pegasu. Ale je příliš brzy říct, kdo bude v konečném konceptu.

Dokud film nevyjde na DVD, budete mluvit se studiem o poskytnutí většího rozpočtu například pro vizuální efekty?
Jasně, to je samostatný rozpočet, který nesouvisí s budgetem na seriál. Mají vyčleněný speciální balík peněz pro tento film a je to víc, než mají běžné projekty.

Mohli bychom někdy vidět "Battlestar" v kině? Mluvili jste o tom někdy?
Interně jsme o tom mluvili. Ale nikdy neproběhly žádné rozhovory s Universal Features a nejsem si jistý, že to chci. Vše kolem těchto dvou hodin děláme s vědomím uvedení na DVD. Přemýšlím o nich jako o velmi specifických svázaných se seriálem. Je těžké přijít s kompletní samostatnou verzí "Galacticy", která není svázaná s našimi mýty. Nevím, zda je tam příběh pro kina.

Zdroj: trekweb.com
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: ne 8. dubna 2007
přečteno: 4690x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG