Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Mortal Kombat: nový film s Jeri 'Sedmou' Ryan? [UPDATE]

st 9. června 2010      autor: little borg      přečteno: 6472x      komentáře: 6

Jeri Ryan Svět internetu přináší nový mysteriózní krátký film, který odkazuje na ságu videoher Mortal Kombat. Snímek s názvem Mortal Kombat: Rebirth sice neudává, zda jde o upoutávku na další hru nebo půjde o nový Mortal Kombat celovečerní film. Co je ale nad Slunce jasné, je, že jednu z postav ztvárnila sexy Jeri Ryan, kterou známe jako Sedmou z Devíti v seriálu Star Trek: Voyager...

Mortal Kombat je série oblíbených videoher, které se na trh dostávaly od roku 1992. Poslední z nich ("Mortal Kombat vs. DC Universe") byla uvedena v roce 2008, a to pro PS3 a XBox 360. Mortal Kombat 9 je aktuálně ve vývojovém procesu. V 90. letech byly dva Mortal Kombat hrané filmy, TV pořad a animovaný seriál. O novém celovečeráku se už spekuluje. V přiloženém videu se objevují klasické postavy jako Jax, Baraka a Reptile. Jeri Ryan hraje konkrétně postavu jménem Sonya Blade.

UPDATE: Jeri Ryan na Twitteru uvedla, že jde o promo na možný další Mortal Kombat film. Roli si střihla jako službu režisérovi Larnellovi Stovallovi (dosud choreograf), který chce tímto prezentovat svoji vizi studiu Warner Bros.

Zdroj: TrekMovie.com
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: st 9. června 2010
přečteno: 6472x
komentáře: 6
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG