Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Na které cizí planetě ze Star Treku byste chtěli žít?

st 30. srpna 2017      autor: Eodeon      přečteno: 1669x      délka: 1 min      komentáře: 31

otaznikZa svou padesátiletou historii ukázal Star Trek svým divákům pohled do mnoha exotických míst napříč galaxií. Některé z nich se na první pohled jeví být přímo idylické, k jiným nás přitahují méně zjevné důvody. Kdybyste se ocitli ve světě Star Treku a museli si zvolit jeden svět, na němž se natrvalo usadíte, který by to byl? Svedly by vás krásy Bajoru, věčně tropické podnebí Risy, nebo by vás touha po věčném a přirozeném životě zavedla na Ba'ku? Nebo byste se místo toho raději vydali za kulturou své oblíbené mimozemské civilizace a i přes tamní nepříznivé podmínky se odstěhovali například na Vulkán, Romulus nebo Qo'noS? Napište, kde byste se cítili jako doma a proč právě tam.


Pokud byste měli námět na zajímavou, originální otázku, zašlete ji prosím mailem na adresu omi@trekkies.cz, nezapomeňte se, prosím, podepsat přezdívkou, pod kterou vystupujete na portále.

Víte, že za komentáře u článků v této rubrice můžete získat odznáček Otázky a odpovědi?

kapitán flotily Eodeon
autor: Eodeon
vydáno: st 30. srpna 2017
přečteno: 1669x
komentáře: 31
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG