Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Na podzim se dočkáme čtyř mini epizod Discovery

st 25. července 2018      autor: omi      přečteno: 1703x      délka: 1 min      komentáře: 5

Letos na podzim se dočkáme čtyř mini epizod, které by měly diváky připravit na lednový start druhé sezóny seriálu Discovery. Budou nazvány „Short Treks“. Jejich délka bude přibližně 10–15 minut a budou zveřejňovány v měsíčních odstupech. Rainn Wilson se znovu ukáže v roli Harryho Mudda v mini epizodě, kterou bude zároveň sám režírovat. Novou postavu jménem Craft představí herec Aldis Hodge, který ztvární osamoceného člena posádky na opuštěné lodi. Tento příběh by měl sepsat Pulitzerovou cenou oceněný Michael Chabon. Již je znám i název, Calypso, který by mohl odkazovat na název lodi. Další dvě mini epizody se zaměří na populární postavy Tilly a Sarua.

Zdroj: trekcore.com
admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: st 25. července 2018
přečteno: 1703x
komentáře: 5
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG