Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Nechte si vyplatit Startrekový šek!

st 1. května 2013      autor: Hypospray      přečteno: 5066x      komentáře: 6

Šeky na motivy Star TrekuStar Trek se dá napasovat téměř na cokoliv a mě osobně to nepřestává udivovat. V Americe je běžné, že u sebe nosíte šekovou knížku a proč právě skrz šeky, které vypisujete pro někoho jiného, nedat najevo svou náklonnost ke Star Treku? Stačí přihodit nějaký ten dolárek navíc a tuto specialitku si můžete klidně dopřát.

Webovka Checks in the Mail nabízí knížečku se sto šeky za cenu 24 dolarů. Fanoušci si mohou vybrat z designu Originální série, který zahrnuje mj. Spocka a USS Enterprise. Dále jsou v nabídce Kapitáni - Kirk, Picard, Sisko a Janeway. Knížka Lodí zahrnuje Enterprise, Enterprise-D, Defiant a Voyager. V kreslené edici najdete Kirka, Spocka, McCoye a Uhuru.

Když jsme u tématu placení, má někdo z vás platební kartu na motivy Star Treku? Zařídit by zajisté šla :)

Zdroj: www.trektoday.com
admirál Hypospray
autor: Hypospray
vydáno: st 1. května 2013
přečteno: 5066x
komentáře: 6
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG