Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Několik nových kreseb z komiksu Romulans The Hollow Crown

so 30. srpna 2008      autor: Jacob      přečteno: 4952x      komentáře: 0

Romulans The Hollow Crown Chris Ryall, který pracuje v IDW Publishing jako editor, uveřejnil na svém blogu RyallTime několik nových náhledů z prvního čísla komiksu od legendárního umělce a spisovatele Johna Byrneho - Romulans The Hollow Crown, který se dostane do prodeje v říjnu tohoto roku. O barevné provedení se postaral Leonard O'Grady. Další Laonardova velmi zdařená dílka můžete obdivovat i na autorových webových stránkách Len O'Grady.com.

Kapitola jedna,... první mise lodi Romulanského impéria s novými zbraněmi zkončila nezdarem, ale praetor se ještě nevzdává!

Romulans The Hollow Crown Romulans The Hollow Crown Romulans The Hollow Crown

poručík Jacob
autor: Jacob
vydáno: so 30. srpna 2008
přečteno: 4952x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG