Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Neúspěch Nemesis mu vzal manželství

út 6. října 2009      autor: little borg      přečteno: 5473x      komentáře: 21

Tom Hardy Snad každý fanoušek alespoň jednou viděl desátý film jménem Star Trek: Nemesis. Ano, velká část fanoušků ho zatracuje a zpochybňuje jeho kvality. Zřejmě každý si vzpomene na hlavní zápornou postavu s tváří herce Toma Hardyho. Mladík, který čekal na slibnou kariéru díky roli Schinzona, se ale nedočkal. Člověk by ani netušil, jak to s ním zamávalo...

Tom Hardy bere herectví naprosto vážně: "Herci, stejně jako všichni další umělci, jsou do své práce zcela pohrouženi. Ale mám taky strach z toho, jak nedůležitý jsem. U většiny herců je to boj mezi velkým egem a nízkým sebevědomím. Podívejte se na mě! Ne, nedívejte se! Mějte mě rádi, ale nedotýkejte se mě!"

Hardy je svým atraktivním zevnějškem poměrně "dobrým zbožím" na poli herectví. Může si dovolit hrát hezouna, náruživého milence a stejně tak násilníka. Možná si někteří z vás vzpomenou na jeho roli v miniseriálu HBO Bratrstvo neohrožených nebo ve filmu Ridleyho Scotta Černý jestřáb sestřelen. Psal se rok 2002 a pro Hardyho (možná) přicházela velká chvíle. Dostal roli hlavního záporáka ve Star Trek: Nemesis. Naneštěstí film zcela propadl. A vytoužené další role nepřišly. Hardy se upsal na dlouho alkoholu, za což brzy zaplatil manželstvím.

"Byl jsem úplně mimo a jsem rád, že se mi nestala nějaká nehoda nebo jsem neskončil ve vězení, protože se k tomu schylovalo. Teď už znám své hranice a vím, jak to zvládnout. Je to jako žít s obrovským orangutanem, který vás chce zabít. Je to mnohem silnější, než jsem já. Byl bych prodal svoji matku za drogy," popsal Hardy svoji tehdejší situaci.

Tak krutý umí být šoubyznys, když vyplavou na povrch slabiny člověka.

Zdroj: The Guardian
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: út 6. října 2009
přečteno: 5473x
komentáře: 21
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG