Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Nichelle Nichols poletí na misi NASA

út 4. srpna 2015      autor: omi      přečteno: 2344x      délka: 1 min      komentáře: 3

Nichelle Nichols s Lego astronautemDlouholetá mediální vyslankyně NASA, herečka Nichelle Nichols (82), představitelka původní Uhury ve Star Treku z 60. let, se v září zúčastní mise SOFIA. Nejedná se bohužel o let do vesmíru, ale „pouze“ do stratosféry, jelikož SOFIA je teleskop umístěný do speciálně upraveného Boeingu 747. Nichols se zúčastnila podobného letu již v roce 1977. „Je to úžasný zážitek, máte možnost vidět Zemi z naprosto jiné perspektivy,“ uvedla. Nichols je vskutku nezdolná dáma plná energie, neboť se zúčastní mise pouhé tři měsíce po prodělání lehké mrtvice. Jsme moc rádi, že je Nichelle znovu lépe.

Zdroj: mirror.co.uk
admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: út 4. srpna 2015
přečteno: 2344x
komentáře: 3
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG