Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Nichelle Nichols se zotavuje z mrtvice

pá 5. června 2015      autor: omi      přečteno: 2316x      délka: 1 min      komentáře: 7

Nichelle NicholsPůvodní představitelka Uhury herečka Nichelle Nichols utrpěla podle své oficiální facebookové stránky ve středu večer mírnou mrtvičku. O Nichelle bylo ihned postaráno, je v nemocnici v péči lékařů, je vzhůru, jí, má dobrou náladu a živě diskutuje. Prošla kontrolními skeny (CAT a MRI), které zatím vycházejí dobře. Pravou stranu obličeje má lehce ztuhlejší, ale zatím nejeví žádné příznaky paralýzy. Nichelle je 82 let a je stále čilým hostem na amerických setkání s fanoušky. Myslíme na Nichelle a přejeme jí rychlé zotavení.

Zdroj: facebook.com
admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: pá 5. června 2015
přečteno: 2316x
komentáře: 7
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG