Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Nová generace na blu-ray má problémy se zvukem

út 31. července 2012      autor: omi      přečteno: 4671x      komentáře: 4

Obal 1. sezóny Nové Generace na Blu-rayPři vydání remasterované 1. sezóny Nové Generace se objevil problém se zvukem. V několika epizodách je špatně fungující prostorový zvuk v Anglické 7.1 stopě. Jedná se o špatně namapovaný přední kanál, který tak vytváří nežádoucí poslechový efekt při sledování na 7.1 a 5.1 Surround Sound sestavách. Paramount Home Media Distribution na tuto situaci okamžitě zareagovalo a americkým zákazníkům nabídne bezplatnou výměnu postižených disků. Řešení pro mezinárodní zákazníky se zatím připravuje.

Zdroj: startrek.com
admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: út 31. července 2012
přečteno: 4671x
komentáře: 4
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG