Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Nová upoutávka na Star Trek: Discovery [VIDEO]

út 31. ledna 2017      autor: omi      přečteno: 3161x      délka: 1 min      komentáře: 11

Nové logo seriálu Star Trek: DiscoveryNetflix uvolnil novou upoutávku na chystaný seriál Star Trek: Discovery. Upoutávka začíná nostalgickou vzpomínkou na předešlé startrekové seriály, následována střípky z probíhajícího natáčení – stavění kulis, ukázky kostýmů, uniformy, nového odznaku, designu lodi a pohled na kapitánské křeslo. Na konci nás čeká trochu změněné logo. Přestože jsou v ukázce (čas 0:36) stále prezentovány skicy lodi v podobě, jak ji původně navrhl Ralph McQuarrie pro nerealizovaný film Star Trek: Planet of Titans, zbylé ukázky prezentují daleko modernější design zapadající do stávajícího univerza. Na finální podobou lodi USS Discovery si tedy budeme muset pravděpodobně ještě chvíli počkat. Jak se vám upoutávka líbí?

 

admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: út 31. ledna 2017
přečteno: 3161x
komentáře: 11
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG