Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Nové informace o Stargate: The Ark of Truth

po 12. března 2007      autor: Darkknight      přečteno: 11393x      komentáře: 0

SG Wallpaper GateWorld přinesl nové detaily o chystaném DVD filmu Stargate: The Ark of Truth. Dílo sepsané a režírované rukou Roberta C. Coopera bude navazovat na televizní seriál, který na Sci Fi Channelu toto jaro skončí. Následující článek obsahuje spoilery na chystaný film a také na epizody z 10. série, konkrétně jde o "Line in the Sand" a "Dominion".

Válka se silami Ori pokračuje, ale Země (a celá naše galaxie) dosáhla velkého úspěchu: Tomin, velitel útočících armád, přeběhnul k nepříteli. SG-1 jej dopraví na Zemi, kde Tomin oznámí, že uctívači Ori hodlají mezigalaktickou Superbránou přivést další vlnu válečných lodí. Vojenské síly Země měly problémy již s pouhými čtyřmi loděmi nepřítele, a s celými tucty bude vítězství nepřítele rychlé, a bezprostředně hrozí koordinovaný útok na Zemi.

Tomin je na Zemi přivítán jako host, jehož duše je roztrhána válkou a který se stále vyrovnává se zvěrstvy, které prováděl ve službách falešných bohů. Ale I.O.A. ho chce vyslýchat jako válečného vězně. A protože Richard Woolsey se stará o expedici Atlantis, pošlou do S.G.C. Jamese Mereka. Ten předstírá přátelství, spojenec starající se o dokončení své práce, ale Tominovi dá najevo jak moc jím opovrhuje, když mu předhodí jeho válečné zločiny. A Vala, Tominova manželka, to už nemůže poslouchat. Mezitím SG-1 plánuje odvážnou výpravu do domovské galaxie Oriů. Pátrají po takzvaném "Ortus Mallum" (latinsky "místo původu"), kde věří že by mohli najít "Ark of Truth", a doufají, že skrze ni budou schopni válku ukončit. Tomin si přeje jít s nimi, protože věří že může napomoci SG-1 navázat kontakt s hnutím proti Oriům.

Stargate: The Ark of Truth se začne natáčet 15. dubna a očekávaný termín vydání DVD v Severní Americe je letošní podzim. Ohledně vydání v dalších zemích a vysílání na televizních obrazovkách nejsou zatím žádné informace.

Zdroj: gateworld.net
komandér Darkknight
autor: Darkknight
vydáno: po 12. března 2007
přečteno: 11393x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Související články:

Stargate Universe dostal zelenou  -  po 1. září 2008
Nicole "Ezri Dax" de Boer ve Stargate Atlantis  -  út 15. dubna 2008
Robert Picardo se vrací do Stargate Atlantis  -  út 5. února 2008
Připravuje se třetí Stargate seriál  -  út 12. června 2007
Stargate: Universe - další seriál  -  út 27. března 2007
Richard Dean Anderson zpátky v SG-1  -  st 21. března 2007
Třetí série "Stargate: Horizon" je tu  -  pá 23. února 2007
Nova: Stargate SG-1 od března pokračuje [UPDATE]  -  st 7. února 2007
Amanda Tapping se objeví ve 14 epizodách Atlantis  -  pá 19. ledna 2007
Stargate filmy mají zelenou!  -  st 17. ledna 2007
Natáčení nového Stargate filmu začne v dubnu  -  po 25. prosince 2006
Fred Willard se objeví v SG-1  -  st 6. prosince 2006
Člen týmu "Atlantis" říká sbohem  -  čt 30. listopadu 2006
Stargate SG-1 na Nově  -  ne 26. listopadu 2006
Amanda Tapping ve Stargate: Atlantis?  -  čt 23. listopadu 2006

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG