Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Nové odznáčky kolekcí

pá 9. března 2012      autor: omi      přečteno: 2293x      komentáře: 3

Odznáčky specialistů Hvězdné FlotilyArcheologickými odznáčky jste se nenechali zaskočit a mnoho z Vás je ihned získalo. Je vidět, že při sledování seriálů dáváte dobrý pozor, nebo víte, kde potřebné informace dohledat. Pro tentokrát jsme pro Vás připravili várku odznáčků kolekcí, které jsou dost široce zaměřené. I když jsou dva té nejjednodušší úrovně, přeci jen asi nebude úplně tak snadné je získat. Ale uvidíme. Co se týče vyhlášení zimní fotografické soutěže, tak to proběhne až 19. března 2012, tak prosím mějte ještě trpělivost. Vyhlášení jarní fotografické soutěže by mělo proběhnout za čtrnáct dní.

Nově vyhlášené odznáčky:

Počet odznáčků: 4

1. ročník Akademie 1. ročník Akademie
Obtížnost: 1

1. ročník Akademie Hvězdné flotily je určitě tím nejdůležitějším. Kadeti se zde setkávají s rozličnými zkouškami a seznamují se s tím, jaký život je v Hvězdné flotile čeká. Pro hráče v naší hře představují tyto zkoušky jednotlivé odznáčky. Proto pro získání tohoto odznáčku musíte mít splněny všechny následující odznáčky: Pokud v budoucnu přibudou další vhodné tématické odznáčky s přístupností 1, mohou být zahrnuty do podmínek získání tohoto odznáčku. Pokud splňujete podmínky uznání odznáčku, zašlete žádost.
Holodoktor - vášnivý fotograf Holodoktor - vášnivý fotograf
Obtížnost: 1

Pro získání tohoto odznáčku musíte mít splněné alespoň 3 odznáčky z následujících: Pokud v budoucnu přibudou další odznáčky týkající se fotografických soutěží, mohou být zahrnuty do podmínek získání tohoto odznáčku. Pokud splňujete podmínky uznání odznáčku, zašlete žádost.
Kahless Nezapomenutelný Kahless Nezapomenutelný
Obtížnost: 2

Pro získání tohoto odznáčku musíte mít splněné odznáčky: Pokud v budoucnu přibudou další odznáčky týkající se Klingonů, mohou být zahrnuty do podmínek získání tohoto odznáčku. Pokud splňujete podmínky uznání odznáčku, zašlete žádost.
Loděnice Utopia Planitia Loděnice Utopia Planitia
Obtížnost: 4

Pro získání tohoto odznáčku musíte mít splněné odznáčky: Pokud v budoucnu přibudou další odznáčky týkající se návrhů a stavby lodí, mohou být zahrnuty do podmínek získání tohoto odznáčku. Pokud splňujete podmínky uznání odznáčku, zašlete žádost.

Tyto rozsynchronizované obvody byly součástí odznáčku Chakotay - rozstříštěný v čase.

admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: pá 9. března 2012
přečteno: 2293x
komentáře: 3
Facebook Twitter Google+

Související články:

Výsledky soutěže Holodoktor fotografuje talisman  -  čt 21. května 2020
Soutěž – Holodoktor fotografuje talisman  -  čt 30. ledna 2020
Odznáčky na Festivalu fantazie 2018  -  st 30. května 2018
Odznáčkový výlet do Zruče – dodatek  -  čt 15. září 2016
Odznáčkový výlet do Zruče nad Sázavou  -  út 6. září 2016
Nový holoromán a záložky  -  pá 8. dubna 2016
Prosincové odznáčkování  -  čt 31. prosince 2015
Vylepšené testování na portále + trocha statistik  -  čt 10. prosince 2015
Odznáčky a 10. výročí portálu  -  po 13. července 2015
5. odznáčkový sraz – výlet na Andrlův Chlum  -  út 14. dubna 2015
Fialový odznáček Výstup – 4. část  -  út 17. června 2014
Fialový odznáček Výstup – 3. část  -  út 17. června 2014
Fialový odznáček Výstup – 2. část  -  út 17. června 2014
Fialový odznáček Výstup – 1. část  -  út 17. června 2014
Odznáčkový sraz již v sobotu  -  út 10. června 2014

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG