Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Nové podzimní odznáčky

st 19. října 2011      autor: omi      přečteno: 2546x      komentáře: 5

Odznáčky specialistů Hvězdné Flotily Po trochu delším odpočinku po dovolené dnes vyhlašujeme několik nových odznáčků, které jsou tématicky zaměřené na podzim a blížící se zimu. Doufáme, že Vám plnění těchto odznáčků třeba zpříjemní tento ne zrovna, co se týče počasí, ideální čas. A jelikož někteří z Vás určitě zjistili, že v naší databázi je, s nově vydanými, právě 99 modrých odznáčků, určitě tušíte, že se na Vás chystá nějaký ten jubilejní stý odznáček. Ještě však je potřeba trochu času na jeho přípravu. Buďte trpěliví.

Nově vyhlášené odznáčky:

Počet odznáčků: 3

Leonardo da Vinci - vládce větru Leonardo da Vinci - vládce větru
Obtížnost: 1

Leonardo DaVinci je rozhodně symbolem všestranného talentu. Však se také objevil v seriálu Voyager jako holografická postava, od které kapitán Janewayová čerpala inspiraci. Proto bylo jeho křídlo vybráno jako vzor létacího papírového draka. Pro získání tohoto odznáčku musíte svépomocí postavit papírového draka se startrekovým motivem, který zvládne létat. Nafoťte sami sebe při výrobě draka a pak při jeho pouštění do vzduchu tak, aby drak letěl a byl pokud možno vidět ve vzduchu na fotce. Fotografie poskládejte do koláže a zašlete spolu s žádostí. Zavzpomínejte na dětská léta a užijte si podzim s vlastnoručně vyrobeným drakem!
Babylónský banket Babylónský banket
Návrh: Tess
Obtížnost: 4

Vesmírná loď převážející zástupce různých ras musí mít skutečně pestrý výběr pokrmů. Dokázali byste uspokojit chutě různých živočišných druhů? Zřiďte krmný bod (krmítko), který naláká alespoň tři různé druhy ptáčků, které popište a určete. Také napište, jakou má váš krmný bod podobu a na co jste jednotlivé ptáky nalákali, pokud to dokážete zjistit. Tři druhy ptáčků v krmítku vyfoťte a přiložte v koláži k žádosti o odznáček.
Spock - tvůrce testů Spock - tvůrce testů
Návrh: Hypospray
Obtížnost: 5

V posledním filmu jsme mohli zjistit, že autorem slavného testu Kobayashi Maru je náš velmi dobrý známý - Spock. Proto je příhodným ztělesněním tohoto odznáčku pro tvůrce testů. Navrhněte alespoň 5 testů, které budou pod Vaším jménem zveřejněny zde na portále. Návod jak takový test připravit naleznete v nápovědě v sekci Jak připravit test na portál. Po zveřejnění alespoň 5 testů splníte podmínky pro získání tohoto odznáčku.
admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: st 19. října 2011
přečteno: 2546x
komentáře: 5
Facebook Twitter Google+

Související články:

Výsledky soutěže Holodoktor fotografuje talisman  -  čt 21. května 2020
Soutěž – Holodoktor fotografuje talisman  -  čt 30. ledna 2020
Odznáčky na Festivalu fantazie 2018  -  st 30. května 2018
Odznáčkový výlet do Zruče – dodatek  -  čt 15. září 2016
Odznáčkový výlet do Zruče nad Sázavou  -  út 6. září 2016
Nový holoromán a záložky  -  pá 8. dubna 2016
Prosincové odznáčkování  -  čt 31. prosince 2015
Vylepšené testování na portále + trocha statistik  -  čt 10. prosince 2015
Odznáčky a 10. výročí portálu  -  po 13. července 2015
5. odznáčkový sraz – výlet na Andrlův Chlum  -  út 14. dubna 2015
Fialový odznáček Výstup – 4. část  -  út 17. června 2014
Fialový odznáček Výstup – 3. část  -  út 17. června 2014
Fialový odznáček Výstup – 2. část  -  út 17. června 2014
Fialový odznáček Výstup – 1. část  -  út 17. června 2014
Odznáčkový sraz již v sobotu  -  út 10. června 2014

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG