Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Nové tričko k 20. narozeninám CZ Kontinua

pá 20. listopadu 2015      autor: Shane      přečteno: 3595x      délka: 2 min      komentáře: 7

Tricko CZK 20letTuto středu tomu bylo přesně 20 let, co se pár přátel rozhodlo založit startrekový klub. Do vínku dostal jméno CZ Kontinuum, místem narození byla Praha. Osobně jsem se tohoto památného aktu nezúčastnila, ale velmi rychle jsem se stala členem. V době bez dostupného internetu to byl malý zázrak. A na ten osudný okamžik 24. 11. 1995, kdy jsem v technickém muzeu objevila malý letáček o existenci CZK, nikdy v životě nezapomenu. Změnil mi život.

Dvacáté narozeniny jsme již oslavili na všefandomové maškarádě 13. 11. a ještě oslavíme 12. 12. Na tuto prosincovou sobotu pro vás chystáme nádherné odpoledne s CZK a Star Trekem. O akci samotné budeme detailněji informovat v samostatném článku a na stránkách našeho klubu.

A o čem je tedy tento článek? Řekli jsme si, že 20 let by si zasloužilo nějakou památku a napadlo nás výroční triko velikostitričko. Konec konců je to již nějaký pátek, co jsme nechali vyrobit klubová trička a je tedy nejvyšší čas na nový design. Tričko bude mít na prsou barevný obrázek s tématem Star Treku a na zádech logo klubu s „20“, symbolizující sportovní dres týmu CZK (viz obrázek). Tričko bude černé barvy s véčkovým výstřihem, dámský i pánský střih. Velikost si zvolte dle přiložených tabulek.

Kdo si bude chtít tričko objednat, poprosím o zprávu do mého e-mailu xyll(zavináč)centrum.cz. Napište mi počet, jaké velikosti a či chcete pánskou, nebo dámskou verzi. Předmět: tricko 20 let CZK. Cena trička bude 350 Kč. Až se nás sejde potřebný počet, rozešlu zájemcům údaje k platbě a zadám výrobu. Objednávat můžete do 1. 12. 2015. Datum je zvoleno tak, aby se stihla výroba do oslavy 12. 12., kde vámi objednané tričko obdržíte. Samozřejmě budeme též zasílat na přání poštou, nebo vám tričko doručíme k osobnímu odběru do Geekárny. Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte mi napsat sem do komentářů nebo na e-mail. Všem ráda odpovím.

Představte si, jak krásné to bude, až se v tomto tričku společně sejdeme na nějaké akci. Už se moc těším.

viceadmirál Shane
autor: Shane
vydáno: pá 20. listopadu 2015
přečteno: 3595x
komentáře: 7
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG