Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Novinka právě v prodeji – Deep Space Nine: Saratoga

út 30. října 2018      autor: Telemachus Rhade      přečteno: 2050x      délka: 1 min      komentáře: 1

Saratoga - obálkaPo téměř těžko uvěřitelných deseti letech se na pulty českých knihkupectví vrací série Deep Space Nine. A vrací se v bodě, kde byl tento skvělý seriál v tuzemské televizi, v létě 1998, tak nešťastně ukončen. Saratoga se odehrává mezi 3. a 4. řadou seriálu, tedy v dlouhém létě vyplněném atmosférou strachu, mezi epizodami „Protivník“ a „Cesta válečníka“. Román napsal zkušený a na postavy orientovaný spisovatel Michael Jan Friedman (Smrt v zimě) a jak už název napovídá, jde v něm o hvězdnou loď Saratoga, tentokráte s přídomkem A.


Všechny další podrobnosti se dozvíte na stránce StarTrekKnihy.cz,
kde si můžete o vydání Saratoze přečíst tento článek.


Ukázku z knihy najdete na webu našeho stálého partnera, časopisu XB-1.

kadet Telemachus Rhade
autor: Telemachus Rhade
vydáno: út 30. října 2018
přečteno: 2050x
komentáře: 1
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG