Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Novinka v prodeji – Star Trek: Jednotný osud

pá 5. října 2018      autor: Telemachus Rhade      přečteno: 2339x      délka: 1 min      komentáře: 3

Jednotný osudDnes vychází zásadní kniha. Tou je Jednotný osud z pera newyorského spisovatele Keitha R.A. DeCandida. A čím že je tak zásadní? Spojuje dva různé světy, dva na první pohled nesourodé celky. Zdevastované prostory Federace a Klingonů a relativně nedotčené území jiných mocností, sledujících chaos u svých sousedů s vágním nezájmem. Nebo rovnou s úsměvem ve tváři. Buďte svědky dopadů událostí Volání osudu, politických her na pangalaktické úrovni a další cesty U.S.S. Aventine a její úžasné posádky pod velením kapitánky Ezri Dax. Buďte svědky zrození Typhonského paktu


Všechny další podrobnosti na vás čekají na webu:
Star Trek Knihy.cz

kadet Telemachus Rhade
autor: Telemachus Rhade
vydáno: pá 5. října 2018
přečteno: 2339x
komentáře: 3
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG