Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

NOVINKA: Volání osudu se naplňuje – Ztracené duše právě v prodeji

čt 31. května 2018      autor: Telemachus Rhade      přečteno: 2859x      délka: 2 min      komentáře: 2

Volání osudu III: Ztracené dušeCo se loni touto dobou zdálo až neuvěřitelné, se nyní stává skutečností – určující startreková trilogie Volání osudu (v originále Destiny), která zahrnuje všechny hlavní proudy univerza – Enterprise, Novou generaci, Deep Space Nine, Titan, Voyager a ještě i další – je od teď kompletně dostupná ve výborném českém překladu. Všichni zúčastnění překladatelé odvedli skvělou práci a vy si tak můžete plně vychutnat jeden z nejlepších příběhů, jaké Star Trek nabízí. Celá trilogie oplývá mnoha dějovými vrstvami, akcí, vesmírnými střety v epickém měřítku, morálními dilematy, smyslem pro detail, průzkumem neznámého prostoru i zákoutí duše, a hlavně… Osudem. Osudem každého jednoho obyvatele naší Galaxie od počátku historie až do budoucnosti.


Budeme velmi rádi, pokud tuto knihu, celou trilogii nebo jakoukoli vydanou nakladatelstvím Brokilon v minulém roce ohodnotíte zde na portálu nebo na hodnotících databázích, okomentujete či zrecenzujete na jakýchkoli tematických webech a doporučíte dalším čtenářům nakloněným vědecko-fantastickému žánru. Podpora komunity je pro žánrovou edici stěžejní a my si jí velmi vážíme.

Nejčerstvější novinky a zajímavosti se vždy dozvíte na našem facebookovém panelu Star Trek knihy česky, kde také zodpovíme všechny vaše dotazy.

StarNETPokud vás lákají zákulisní informace, není nic snazšího než navštívit fórum Star Trek knihy (vyžaduje registraci) na nejstarším, nejtradičnějším a stále velmi živém českém diskuzním serveru věnujícímu se fantastice. StarNET je tu s námi už 18 let!


Anotace:

Borgové jsou na pochodu a jen pustina je jejich závojem. Troufalý plán by je mohl navždy zastavit, ale nese s sebou riziko, které jeden z kapitánů odmítá přijmout.

Pro Jean-Luca Picarda nebyla záchrana budoucnosti nikdy tak důležitá a tak osobní jako právě nyní. Špatné rozhodnutí jej může stát vše, o co kdy usiloval a čeho se snažil dosáhnout.

Pro Williama Rikera se už žádné další možnosti nenabízejí. Hnán vzpomínkami na ty, jež musel opustit, mu zbývá jen obrovské úsilí vyplnit nelehký úkol, nebo zemřít v osamění.

Pro Ezri Dax, jejíž zbrklé mládí je vyváženo moudrostí mnoha životů, je volba snadná – není cesty zpět! Jen dopředu, do nejisté budoucnosti.

Toto je ta chvíle… Okamžik nevyhnutelného volání osudu.


Původní název: Star Trek: Destiny - Book III: Lost Souls
ISBN: 978-80-7456-394-2
Nakladatel: Brokilon
Redakce: Albert Balatka, Jiří Popiolek
Překlad: Jakub Marek
Počet stran: 365
Cena papírové knihy: 298 Kč
Cena e-booků: 169 Kč

kadet Telemachus Rhade
autor: Telemachus Rhade
vydáno: čt 31. května 2018
přečteno: 2859x
komentáře: 2
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG