Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Nový komix o Khanovi již na podzim

pá 12. července 2013      autor: omi      přečteno: 4716x      komentáře: 6

Star Trek: KhanFanoušci komixů, kterým se líbil nový film a mají zájem o více informací z této nové reality se na podzim dočkají prvního ze šesti dílů komixu zaměřených na Khana. Stejně jako v případě Nerona a filmu z roku 2009 bude tato komixová mini-série rozšiřovat události, které jsme viděli ve filmu Star Trek: Do temnoty. Příběh se vydá do minulosti, do doby Eugenických válek, bude sledovat Khanovu vládu a jeho důvody pro opuštění Země na palubě lodě S.S. Botany Bay i Khanovo procitnutí v budoucnosti a jednání s admirálem Marcusem.

Autorem příběhu bude Mike Johnson, vizuální podobu mu vdechne Claudia Balboni, a stejně jako ostatní komixové příběhy i tento bude dozorován Robem Orcim. První sešit by měl v USA vyjít v říjnu 2013.

Pokud by se Vám nechtělo čekat, můžete si rozšířit zážitek z posledního filmu i čtyřdílnou komixovou mini-sérií Countdown to Darkness, která filmu předchází a již vyšla i jako omnibus. Nebo třídílnou mini-sérií After Darkness, která na film navazuje a z níž zatím vyšly dva sešity: Poslední sešit by měl vyjít příští týden.

Zdroj: trektoday.com
admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: pá 12. července 2013
přečteno: 4716x
komentáře: 6
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG