Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Nový redakční systém portálu Trekkies.cz

ne 22. února 2009      autor: omi      přečteno: 3998x      komentáře: 5

Redakční systém - úvod Od teď již nikomu nic nebrání, aby mohl napsat článek, novinku, nebo oznámení na portál Trekkies.cz. Před 14-ti dny jsme otevřeli možnost zapnout si v nastavení autorské konto, dnes přicházíme s další novinkou, vylepšeným redakčním systémem.

Největší změnou je nový design redakčního systému. Ovšem není to jediné vylepšení, byly upraveny i funkce, ovládání, texty, nápověda a další. Nyní by měl zvládnout napsat článek na portál naprosto každý.

Redakční systém - nový článek Autora přivítá jednoduché intuitivní menu, pomocí kterého má možnost přidat nový článek, má přehled o tom, co se na portále chystá, alespoň tedy podle titulků, rozhodně nemá možnost si články číst před vydáním. ;) Také má přístup do galerie obrázků, z které si může vybrat libovolný obrázek a použít ho v článku. Samozřejmě nechybí možnost obrázky přidávat.

Pokud tedy máte jakoukoli informaci ze světa Star Treku, fandomu, nebo i jiných sci-fi, pořádáte nějakou akci, nebo byste něco rádi uveřejnili, neváhejte a aktivujte si autorské konto, jež Vám umožní přístup do redakčního systému.

Všechny články jsou před vydáním ještě zkontrolovány některým z našich redaktorů, aby nedocházelo k zveřejňování nevhodného obsahu, nebo zbytečným chybám. Děkujeme za pochopení.

Na redakčním systému i na portále neustále pracujeme, protože vždy je co vylepšovat. Samozřejmě budeme vděční za jakékoli podněty a návrhy na vylepšení z řad autorů, nebo čtenářů portálu. Těšíme se na Vaše ohlasy.

admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: ne 22. února 2009
přečteno: 3998x
komentáře: 5
Facebook Twitter Google+

Související články:

Nová verze portálu Trekkies.cz  -  ne 15. září 2013
V Praze opět zazní hudba ze Star Treku  -  st 18. července 2012
Techmánie, ST aktivity, dobré jídlo a Silvestr  -  čt 19. ledna 2012
Nový WYSIWYG editor na portále  -  ne 4. prosince 2011
Dovolená  -  čt 25. srpna 2011
Nová verze portálu - jak se zorientovat?  -  ne 13. února 2011
Plánovaná údržba a upgrade portálu  -  po 7. února 2011
Šťastný nový rok 2011 přeje Trekkies.cz!  -  so 1. ledna 2011
Všechno nejlepší, trekkies.cz!  -  út 26. října 2010
Pravidelná údržba portálu a problémy s komentáři  -  st 6. ledna 2010
Komentování na portále  -  st 20. května 2009
Změny na portále  -  čt 27. listopadu 2008
Letošní Apríl a budoucnost portálu  -  čt 3. dubna 2008
Určete směr portálu Trekkies.cz  -  ne 6. ledna 2008

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG