Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Nový Star Trek seriál se má odehrávat před Novou generací

čt 14. dubna 2016      autor: little borg      přečteno: 3042x      délka: 1 min      komentáře: 23

Star Trek All AccessA je tu další informace o chystaném Star Trek seriálu, který má dorazit na televizní obrazovky v roce 2017. Důvěryhodné zdroje potvrdily serveru BirthMoviesDeath, že se tento televizní projekt definitivně nebude odehrávat v univerzu, s kterým přišly filmy v režii J.J. Abramse. Naopak tvůrci údajně zasadí děj mezi film Star Trek VI: Neobjevená země a seriál Star Trek: Nová generace. Tím ale zajímavé informace nekončí.

Zdroj serveru dodává, že jen první sezóna seriálu se má odehrávat právě v období po Neobjevené zemi, ale další série jsou otevřené. A je velmi pravděpodobně, že se děj vydá vlastním směrem. Naději tak mají i ti, kteří doufají v seriál, který ukáže období po válkách s Dominionem.

Pokud si vzpomínáte, kromě producenta Bryana Fullera je součástí týmu taky režisér a scénárista Nicholas Meyer, tvůrce filmů Star Trek II: Khanův hněv a Star Trek VI: Neobjevená země. Jeho angažmá je tak - v souvislosti s nejnovější informací o zasazení děje seriálu - více než logické. Co na novinky říkáte vy?

Zdroj: TrekMovie.com
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: čt 14. dubna 2016
přečteno: 3042x
komentáře: 23
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG