Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Nový startrekový film poodhalí detaily ze života posádky [VIDEO]

po 18. ledna 2016      autor: little borg      přečteno: 2585x      délka: 1 min      komentáře: 45

Star Trek Beyond | Star Trek: Do neznámaPo divokém teaseru na film Star Trek: Do neznáma je tu zákulisní video z dílny Entertainment Tonight. Moderátor přímo na place zpovídá herce a ptá se na některé zajímavosti ze života postav, z práce na dalším filmovém pokračování v režii Justina Lina (Rychle a zběsile 5 & 6). „Dovíme se například jednu dosud nezmíněnou soukromou informaci o kormidelníkovi jménem Hikaru Sulu.“ A nechybí také několik nových záběrů, které zřejmě uvidíme v kinech v červenci letošního roku. Film má českou premiéru 21. 7.

Zdroj: Entertainment Tonight
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: po 18. ledna 2016
přečteno: 2585x
komentáře: 45
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG