Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Nový trailer a plakát na chystaný Star Trek film jsou tu! [VIDEO]

so 21. května 2016      autor: little borg      přečteno: 2948x      délka: 1 min      komentáře: 38

Oficiální plakát filmu Star Trek: Do neznámaDočkali jsme se! V noci na dnešek studio Paramount Pictures uspořádalo v Los Angeles speciální akci pro vybraných zhruba dvě stě fanoušků, kteří dostali možnost vidět novou upoutávku na film Star Trek: Do neznáma jako první. Stejně tak jim studio jako prvním ukázalo vizuál oficiálního plakátu (viz přiložený obrázek). A k tomu všemu byla jako třešnička na dortu beseda s tvůrci filmu, režisérem Justinem Linem, producentem J.J. Abramsem a herci Zachary Quintem, Chrisem Pinem, Zoe Saldanou, Karlem Urbanem, Idrisem Elbou a dalšími. Trailer i plakát už jsou online, tak se můžou kochat všichni. Co na trailer a plakát říkáte? Podělte se o dojmy v komentářích. Podle mnoha reakcí v zahraničí je to obrovský posun k lepšímu oproti teaseru z prosince loňského roku.

 

Zdroj: TrekCore.com
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: so 21. května 2016
přečteno: 2948x
komentáře: 38
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG