Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Nový trailer na druhou sezónu Star Trek: Discovery

čt 13. prosince 2018      autor: omi      přečteno: 1883x      délka: 1 min      komentáře: 4

Philippa GeorgiouJeště před vánočními svátky jsme se dočkali dalšího traileru na druhou sezónu Discovery. Můžeme v něm vidět většinu postav z první série a pár nových, i když již oznámených, jako je kapitán Pike nebo Spock. Nahlas je zde zmíněna tajná služba Hvězdné flotily, Oddíl 31, jejíž součástí se (pravděpodobně dočasně) stala Phillipa Georgiou ze zrcadlového vesmíru. Hlavní zápletka se pravděpodobně bude točit kolem opět zmíněného rudého anděla, který zvěstuje zničení veškerého vnímajícího života v naší galaxii. Nicméně se příští rok můžeme těšit na o hodinu delší příběh, neboť bylo nedávno oznámeno, že druhá sezóna bude mít 14 epziod. Co na nový trailer říkáte?

admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: čt 13. prosince 2018
přečteno: 1883x
komentáře: 4
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG