Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Nový vesmírný dok ve Star Trek Online [UPDATE]

po 17. března 2014      autor: omi      přečteno: 3115x      délka: 1 min      komentáře: 12

Star Trek Online SpacedockPro hru Star Trek Online se do deváté sezóny připravuje kromě misí i kompletně přepracovaný interiér vesmírného doku na orbitě Země. Vypadá to, že se konečně využije původních konceptů a hráči se přesunou do patra s výhledem do vnitřku doku, jak jej známe z filmů. Interiér ještě sice není kompletně hotový – některá místa jsou zatím prázdná a jinde jsou zatím jen hrubé modely – ale již byl zpřístupněn beta testerům. Podle obrázků, které tito hráči umístili na sociální síť Google+ si můžete udělat dobrou představu, co nás v další sezóně hry čeká.

Galerie uživatelů

admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: po 17. března 2014
přečteno: 3115x
komentáře: 12
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG