Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

O čem by podle Vás měl Star Trek 3 vyprávět?

st 28. ledna 2015      autor: Polux      přečteno: 2389x      délka: 1 min      komentáře: 31

otaznikPráce na novém pokračování ságy Star Trek pomalu postupují vpřed, a přestože již studio stanovilo přesný termín premiéry, o filmu jako takovém se prozatím žádné zákulisní informace nezveřejnily. Vzhledem k obměně tvůrčího týmu se možná můžeme těšit (mimo jiné) na změnu v celkovém pojetí výstavby příběhu a jednotlivých postav. Fanoušci Star Treku prozatím stále zůstávají v napětí, které postavy se ve snímku objeví a o jakém příběhu bude pokračování nakonec vyprávět. O čem by podle Vás měl Star Trek 3 vyprávět?

Měl by to být zcela původní příběh s novými postavami, nebo spíše nové pojetí některého již známého příběhu se staronovými postavami? Měl by se děj držet reálií představených v TOS, nebo raději využít reálie z pozdějších sérií TNG, DS9 či VOY? Měl by děj být opět založen na střetu posádky Enterprise s vybraným jednotlivcem (tak jako v případě předchozích filmů J. J. Abramse) nebo naopak by se měl věnovat něčemu úplně jinému? Podělte se o své nápady v komentářích.

Jsme velmi rádi, že se Vám tyto průzkumy mínění líbí. V názvu článku je položena otázka. Odpověď na ni napište do komentáře. Máte však pouze jeden jediný komentář. Až odpovíte, zpřístupní se Vám odpovědi ostatních, ale sami už nebudete moci dále komentovat. Zkuste do komentáře rozepsat, jaké jsou důvody k Vaší odpovědi.

Pokud byste měli námět na zajímavou, originální otázku, zašlete ji prosím mailem na adresu omi@trekkies.cz, nezapomeňte se, prosím, podepsat přezdívkou, pod kterou vystupujete na portále.

praporčík Polux
autor: Polux
vydáno: st 28. ledna 2015
přečteno: 2389x
komentáře: 31
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG