Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Obálka pro komiksovou minisérii "The Last Generation" - I

út 19. srpna 2008      autor: Jacob      přečteno: 5194x      komentáře: 3

The Last Generation I Hvězdná Flotila neexistuje. Spojená federace planet se nachází v ruinách a Klingoni si podrobili Zemi. Avšak hnutí odporu v čele s Jeanem Lucem Picardem usiluje o osbovození lidského pokolení svázaného klingonskými pravidly. A nyní má konečně nástroj, jehož prostřednictvím lze tento smělý plán uskutečnit - android jménem Dat, který prozkoumal časovou osu zjistil, že věci nejsou tak, jak by měly být.

Rozhodující moment, pohřbený v minulosti, se zhatil - a jak se klingonský válečník Worf přibližuje, samotný čas vyprchává... Vůbec poprvé v historii.

IDW Publishing se s hrdostí připojuje k nakladatelství Simon & Shuster a představuje komiksový titul vycházející z knižní série Star Treku - Myriad Universe a spojující romány z alternativního vesmíru stejného jména.

Zdroj: TrekWeb.com
poručík Jacob
autor: Jacob
vydáno: út 19. srpna 2008
přečteno: 5194x
komentáře: 3
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG